603 983 933ul. Nowowiejska 6/37, Warszawa

o firmie

Firma  API tax to nowoczesna kancelaria księgowo-podatkowa działająca w Warszawie od 1992 r. Aktualnie jego siedziba mieści się w samym centrum miasta, w dzielnicy Śródmieście przy stacji Metro Politechnika.   

Właściciel biura Jolanta Czerska posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 6179/97 na prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz jest wpisany pod nr 00647 na liście doradców podatkowych. Jest absolwentką wydz. Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej. W roku 1992 współpracując jako informatyk z działem księgowości,  podjęła decyzję o zmianie swojej drogi zawodowej i otworzyła swoje biuro rachunkowe. Rozpoczęła szkolenia w Stowarzyszeniu Księgowych Polskich, zakończone egzaminem sprawdzającym wiedzę na Głównego Księgowego. Ukończyła następnie Podyplomowe Studia o kierunku rachunkowości w SGH w Warszawie oraz Podyplomowe Studium Podatkowe na Uniwersytecie Warszawskim. W swojej wieloletniej pracy jest ściśle związana ze środowiskiem doradców zrzeszonych w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych oraz ekspertami ze Stowarzyszenia Księgowych Polskich.

Zakres działalności kancelarii księgowo- podatkowej API tax to: kompleksowe usługi finansowo-księgowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw - w tym  spółek kapitałowych oraz małych spółek korporacyjnych, doradztwo podatkowe, usługi kadrowo-płacowe, obsługa BHP, rozwiązywanie problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz rozliczenia dotacji unijnych.

Dodatkowo mając na uwadze rosnące potrzeby naszych Klientów, oferujemy „szyte na miarę” wsparcie biznesowe w zakresie obsługi prawnej i notarialnej, windykacji należności, przekształceń i restrukturyzacji spółek oraz innych usług wspierających funkcjonowanie firmy.

Firma obsługuje podmioty gospodarcze działające w różnych formach prawnych, spółki z o.o., spółki osobowe, spółki komandytowe, spółki kapitałowe- w tym spółki z kapitałem zagranicznym, małe spółki korporacyjne, fundacje, stowarzyszenia, firmy osób fizycznych, o różnorodnych profilach działalności. Pracujemy w oparciu o systemy Sage Symfonia.

Z klientami komunikujemy się w dogodnej, wybranej przez nich formie, a Klientom spoza Warszawy oferujemy system innowacyjnej technologii przesyłania danych.

Pracownicy naszej kancelarii podatkowej w Warszawie posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie, a ich wiedza jest na bieżąco aktualizowana poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach oraz możliwość korzystania z profesjonalnych księgowych oraz prawnych portali internetowych.

Działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeniowym WARTA.

Dlaczego nazwa "API"?

API (Application Programming Interface) - w informatyce interfejs programowania aplikacji, zestaw reguł i opisów, potrzebny do sprawnego działania programu i komunikacji z innymi programami.

Kancelaria księgowo- podatkowa API tax Jolanta Czerska
Nowowiejska 6/37
00-649 Warszawa

pn.-pt.: 7:00-18:00